ثبت و اعطای گواهینامه و تندیس مدیریت صداقت
ایزو ISO / اعطای گواهینامه های بین المللی
خوش آمدید

مشاوره مدیریت چیست؟

 

مشاوره مدیریت (management consultant) مجموعه اقداماتی است که براساس آن پیشنهادهای کاربردی و عملیاتی برای بالا بردن بهره وری کسب و کار در زمینه‌های مختلف ارائه و در بسیاری از مواقع اجرا می‌شود و امری ضروری برای سازمان های امروزی است.

اگر علاقمندید بدانید که کیمیا سنجش بعنوان یکی از بهترین شرکت های ارائه دهنده خدمات مشاوره مدیریت چگونه به سازمان ها و کسب و کار ها در ایران کمک می کند؟

بهترین شرکت خدمات مشاوره مدیریت سازمان در ایران

مشاوره مدیریت چیست ؟

در جواب این سوال که « مشاوره مدیریت چیست ؟ » باید بگوییم که خدمات مشاوره مدیریت (management consultant) مجموعه اقداماتی است که براساس آن پیشنهادهای کاربردی و عملیاتی برای بالا بردن بهره وری کسب و کار در زمینه‌های مختلف ارائه و در بسیاری از مواقع اجرا می‌شود.

خدمات ارائه شده توسط شرکت های مشاوره مدیریت در نهایت منجر به افزایش سودآوری سازمان، کاهش هزینه‌ها، بهبود فرایندها یا مجموعی از این اهداف می‌شود. مشاوران مدیریت معمولا با نظر مدیران ارشد کسب و کار ورود پیدا می‌کنند و معمولا دارای اختیارات بالا هستند.

بهترین شرکت خدمات مشاوره مدیریت سازمان در ایران

چرا سازمان ها به مشاوره مدیریت نیاز دارند؟

مشاوره مدیریت (انگلیسی: Management consulting‎) نوعی از خدمات مشاوره است که با هدف بهبود عملکرد مدیریتی، مورد استفاده سازمان‌ها قرار می‌گیرد. مشاور مدیریت اغلب راه‌های بهبود کارایی سازمان را بررسی میکند. مشاور بهترین گزینه و راه حل را به مدیران ارشد پیشنهاد می‌کند.

مشاور به مدیران در حوزه‌های مختلفی چون افزایش سودآوری، کاهش هزینه‌ها و افزایش درآمد، آنالیز فرایند، توسعه فناوری، مدیریت تغییر، تدوین استراتژی، توسعه محصولات یا روش استخدام و آموزش نیروی انسانی، مشاوره می‌دهد.

مشاوره مدیریت کیمیا سنجش

مشاوره مدیریت از اصلی ترین فعالیت های مدیران نواندیش برای توانمندسازی مدیران کسب و کار و سازمان ها در ایران برای رقابت در بازار است. با این رویکرد، گروه مشاوره مدیریت کیمیا سنجش؛ با بیش از ۲ سال سابقه و برگزاری بیش از ۳ همایش مدیریتی؛ ارائه دهنده خدمات مشاوره مدیریت کسب و کار به سازمان ها، همواره سعی دارد بهترین مشاوره های مدیریت را به عنوان راهکاری برای توانمندسازی شرکت‌های ایرانی و افزایش قابلیت‌ها و رقابت‌پذیری آنها ارائه کند.

ما تلاش می‌کنیم تا با ارائه مشاوره‌های تخصصی، شناخت دقیق و ارزیابی نیاز و مسائل و مشکلات سازمان، این امر را تحقق بخشیم. مجموعه مشاوره مدیریت کیمیا سنجش، فعالیت تخصصی خود در حوزه مشاوره مدیریت را بر استراتژی متمرکز ساخته.

 

حوزه‌های مشاوره مدیریت چیست ؟

برای بسیاری از افراد جای سوال است که حوزه‌های مشاوره چیست و  در چه زمینه‌هایی هست و مشاوران مدیریت در چه حوزه‌هایی می‌توانند به آنها خدمات ارائه دهند. یک شرکت مشاوره در بسیاری از حوزه‌های می‌تواند مشاوره‌های تخصصی ارائه دهد از جمله:

بهترین شرکت خدمات مشاوره مدیریت سازمان در ایران

مشاوره منابع انسانی

این حوزه  شامل طراحی سیستم حقوق و دستمزد، جذب و استخدام نیروی انسانی، برگزاری و طراحی دوره های آموزشی، اجرای برنامه‌های تحول سازمانی، ایجاد یستم پادش و انگیزش.

بهترین شرکت خدمات مشاوره مدیریت سازمان در ایران

مشاوره بازاریابی و فروش

این حوزه یکی از اصلی‌ترین حوزه‌های مشاوره است که هدف آن افزایش فروش، بهبود فرایندهای فروش، آموزش کارکنان فروش و تنوع روش‌های بازاربایی است.
بهترین شرکت خدمات مشاوره مدیریت سازمان در ایران

طراحی ساختار

طراحی و پیاده سازی ساختار سازمانی و کسب و کار، یکی از فعالیت‌های تخصصی هست که معمولا مشاوران با سابقه از انجام آن برمی‌آیند.

بهترین شرکت خدمات مشاوره مدیریت سازمان در ایران

مشاوره بهبود فرآیندها

بهبود فرایندهای انجام کار یکی دیگر از حوزه‌های مشاوره بوده که انجام آن نقش زیادی در کاهش هزینه‌ها و افزایش بهره وری دارد.

بهترین شرکت خدمات مشاوره مدیریت سازمان در ایران

مشاوره مالی و حسابداری

بهبود فرایندهای حسابداری کمک شایانی به کاهش هزینه‌ها می‌کند. انجام این کار با استفاده از خدمات مشاوره مدیریت امکان‌پذیر است. طراحی و ایجاد سیستم‌های اطلاعاتی: طراحی و ایجاد یک سیستم اطلاعاتی یکپارچه و به کار بردن نرم‌افزاهای مرتبط، یکی دیگر از حوزه‌های فعالیت مشاوران این حوزه است.
بهترین شرکت خدمات مشاوره مدیریت سازمان در ایران

مشاوره پیاده سازی سیتم CRM

طراحی و پیاده‌سازی سیستم‌های ارتباط با مشتری نیاز به تجربه بالایی داشته که مشاوران مدیریت از عهده انجام آن برمی‌آیند. حوزه‌های مشاوره صرفا به چند حوزه فوق محدود نمی‌شود. بسته به اینکه مشکلات و چالش‌های شما در چه زمینه‌هایی باشد، معمولا می‌توانند به کسب و کار شما کمک کنند.

 

بهترین شرکت های مشاوره مدیریت در ایران کدام است؟

بهترین شرکت مشاوره مدیریت در ایران شرکتی است که به وسیله آنها مدیران ارشد سازمان ها بتوانند بهترین استراتژی را برای کسب سود و درآمد بیشتر از آنها دریافت کنند. مدیران با استفاده از راهنمایی های مشاوران مدیریت میتوانند در راستای کاهش هزینه قدم بردارند.

مشاوران مدیریت معمولا دارای تجربه بالایی در حوزه مدیریت کسب و کار هستند. آنها در حرفه خود از آگاهی و علم بالایی بر خوردار هستند. در نتیجه اگر یک پروژه بسیار بزرگ باشد مدیران آن پروژه نیازمند مشاوران مختلف با تخصص های متفاوت برای انجام پروژه هستند. اولین شرکت مشاوره در جهان توسط آرتورد لیتل در سال ۱۹۸۶ تاسیس شد. اما امروزه سه شرکت بسیار بزرگ هستند که به ۲۰۰ کشور دنیا در حال ارائه خدمات میباشند.

این سه شرکت عبارتند از:

مجموع کل در آمد این شرکت ها در سال حدود ۲۵ میلیارد دلار است. همچنین حجم کلی این بازار بیش از ۳۰۰ میلیارد دلار میباشد.

در مشهد تهران شیراز کرمان بندر عباس یزد اصفهان رشت اهواز ساری کردستان تبریز کرج همدان .

شرکت مشاوره مدیریت

 شرکت مشاوره مدیریت کیمیا سنجش صرفا به یک یا چند حوزه خاص محدود نمی‌شود. معمولا اقدامات مشاوره مدیریت کسب و کار ما اصلاح و بهبود فرایندهای انجام کار هست. صدها شرکت و فرد در ایران وجود دارند که ادعای مشاوره سازمانی دارند. اما باید به رزومه و تیم شرکت ها توجه ویژه کرد. کیمیا سنجش ( درباره ما ) یک تیم و گروه خلاق و باتجربه که در همه مسائل سازمان به شما یاری میرساند.

مشاوران مدیریت باید همواره در زمینه‌ای که کار می‌کنند، دانش خود را به روز کنند. صرف داشتن علم مدیریت کافی نیست. ضروریست که قوانین و مقررات و فضای کسب و کار حوزه تخصصی که در آن کار می‌کنند را یاد بگیرند و تغییرات آن را دنبال کنند.

ضمن آنکه نباید فراموش کنیم که مشاوره یک مهارت هست. ما به کارمان عشق می ورزیم.

شما نیز در هر جای ایران که هستید میتوانید از مشاوره تخصصی کسب و کار ما کمک بگیرید و به ما و مجموعه های تحت مشاوره ما بپیوندید.

در تهران اصفهان شیراز بندر عباس یزد رشت مشهد اهواز کرمان ساری تبریز کردستان همدان کرج .

خدمات مشاوره کسب و کار 

با استفاده از خدمات مشاوره مدیریت حرفه ای شوید

خدمات مشاوره مدیریت ما بر بحرانی ترین مسائل و فرصت های مشتریانمان متمرکز است که شامل:

استراتژی، بازاریابی، فروش، سیستم سازی و ساختارسازی، منابع انسانی، تحول، دیجیتال و پایداری در تمام صنایع.

ما سالها نتیجه سالها تجربه و تخصص خود را به صورت کاملا کاربردی به شما ارائه کرده و ارزش های سازمانی شما را در سراسر کسب و کارتان پدیدار میکنیم. همچنین اثر چند برابری را از بهینه سازی مجموع بخش های کسب و کار شما، ایجاد خواهیم کرد.

ما چه کمکی میکنیم؟

با کمک فرآیندهای مذکور بنگاه های اقتصادی می‌توانند مسائل مدیریتی و فرصت‌های خود را شناسایی، تحلیل و مرتفع نمایند. 

اگر شما مایل به رشد و تغییر هستید و دغدغه های شما حداقل شامل یکی از بخش های خدماتی شرکت خدمات مشاوره مدیریت مدیرنو که در بالا ذکر کردیم میشود، کافیست با کارشناسان همیشه پاسخگوی ما به روش های زیر در ارتباط شوید تا به شما راهکار متناسب با کسب و کارتان ارائه کنیم.

برای دریافت راهنمایی‌های بیشتر در مورد مشاوره مدیریت می‌توانید از طریق راه‌های زیر با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

مورد اعتماد مشتریان هستیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *