ثبت و اعطای گواهینامه و تندیس مدیریت صداقت
ایزو ISO / اعطای گواهینامه های بین المللی
خوش آمدید

ارزیابی، تجمیع و استاندارد سازی سوابق علمی و شغلی،  مقالات، تالیفات و تحقیقات، مقالات و سخنرانی، اختراعات و ابداعات، طرح و برنامه، احکام و گواهینامه، رتبه و مقام، تشویقات و ترفیعات، پایان نامه های علمی، دوره های پودمانی آموزشی، دوره های ضمن خدمت و تبدیل آن به گواهینامه‌های همسطح دیپلم تا دکتری و قابل استعلام از موسسه می باشد.

همسطح سازی سوابق شغلی،اجرایی و علمی ثابت می کند که یک فرد توانایی های لازم را در یک رشته خاص دارا بوده و می تواند فعالیت های تخصصی در آن زمینه را به خوبی انجام دهد از سوی دیگر با هم سطح سازی سوابق در موسسات معتبر قابل استعلام، از صدور مدارک جعلی و فاقد ارزش جلوگیری می شود با اینکه مدارک صادر شده به روش همسطح سازی مدرک دانشگاهی محسوب نمی شود اما در بسیاری از مراکز که تخصص، توانایی و دانش افرد در اولویت قرار دارد معتبر بوده و ارزشمند می باشد.

مدارک صادر شده به روش همسطح سازی سوابق علمی و اجرایی که صرفا جهت تجمیع سوابق آموزشی‌ پراکنده و به در خواست نامبرده صادر میشود و به هیچ عنوان مدرک معادل یا مدرک دانشگاهی تلقی نمی شود.

از نظر استخدامی نیز قوانین، سازمانها، شرکت ها و مراکز در خصوص مدارک همسطح متفاوت می باشد.

در موسسه کیمیا سنجش گواهینامه هایی در سطوح دیپلم، کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری از طریق همسطح سازی سوابق ، شغلی ،علمی و اجرایی صادر می شود.

درباره ما:مـــوسسه پیشگامان کیمیا سنجش در سال ۱۳۹۸ توسط جمعی از اساتید دانشگاه و پژوهشگران برجسته تاسیس شده است و در زمینه برگزاری دوره های آموزشی،بــرگزاری هـــمایش، سمینار، کنفرانس و کارگاه ها، همسطح سازی سوابق، مستند سازی سوابق،مشاوره کارآفرینی،کسب و کار، شغلی و تحصیلی،انجام پروژه های علمی، پژوهشی و تحقیقاتی و... فعالیت می نماید.
متقاضی گرامی دقت فرمایید: این موسسه بدون داشتن مستندات و رزومه به هیچ وجه نسبت به صدور گواهینامه همسطح اقدام نخواهد کرد.این موسسه ثبت شده است و بر اساس آیین نامه و اساسنامه داخلی فعالیت می کند و هیچ ارتباط سازمانی و کاری با ارگان خاصی ندارد.ضمنا ثبت نام و سایر فرایند ها صرفا از طریق سایت انجام می شود.لطفا در گام نخست ثبت نام کنید و برای خود نام کاربری بسازید.
استعلام از گواهینامه بصورت آنلاین
کلیک کنید