ثبت و اعطای گواهینامه و تندیس مدیریت صداقت
همسطح سازی سوابق شغلی/ ایزو
خوش آمدید

پذیرش و کاربرد گواهینامه همسطح دانش کاربردی کیمیا سنجش

پذیرش گواهینامه‌های این مرکز در ارگان های دولتی و دانشگاه‌های داخلی کشور به دلیل اصول و ساختار آکادمی بودن آنها جهت ادامه تحصیل امکان‌پذیر نبوده ولی در برخی از موسسات و شرکت های غیر دولتی داخلی  و برخی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی دولتی و غیر دولتی خارج از کشور مورد پذیرش قرار گرفته ‌است .
از نظر استخدام کشوری از طرف تعداد کمی از سازمان‌ها و نهادهای دولتی بر اساس اصول و ساختار داخلی کارگزینی , بنا به تشخیص نهاد به دلیل داشتن استاندارد تخصصی و کابردی منحصر به فرد مورد پذیرش قرار گرفته است، ولی هنوز در لیست پذیرش گواهینامه‌های نوع دوم دولت وارد نشده است.

روش کار تجمیع، استاندارد سازی و ارزشیابی و همسطح سازی سوابق آموزشی به گواهینامه‌ های همسطح به این صورت است که:
ابتدا شما دوست عزیز آخرین مدرک تحصیلی خویش را به همراه تمام دوره های آموزشی که ممکن است گذرانده باشید (زیر نظر فنی حرفه‌ای، وزارت ارشاد، وزارت علوم، دوره های ضمن خدمت،گواهی‌ شرکت‌ در سمینار و …) همچنین سوابق پژوهشی خویش را کپی کرده و از طریق فرم ثبت نام ارائه‌ میدهید .
بعد از ارائه مدارک ؛ نماینده و ارزیاب مدارک کیمیا سنجش پس از بررسی به شما اعلام میکند که سوابق ارایه شده تا چه سطحی میتواند همسطح سازی شود.
بنابراین طبق مدارکی که شما در اختیار ما قرار میدهید پروسه‌ تجمیع‌، استاندارد و ارزشیابی تحصیلی و همسطح‌ سازی را در حد گواهینامه‌ همسطح کاردانی تا گواهینامه همسطح دکتری انجام خواهیم داد باشد که بتوانیم قدمی موءثری‌ در پیشبرد‌ و پیشرفت‌ شما عزیزان‌ برداریم موفقیت‌ شما عزیزان‌ آرزوی‌ قلبی ماست…
توجه داشته باشید:این گواهینامه ها صرفا جهت تجمیع سوابق آموزشی‌ پراکنده و به در خواست نامبرده صادر میشود و به هیچ عنوان مدرک معادل یا مدرک دانشگاهی تلقی نشده و نمیشود!
و زیرنظر وزارت علوم تحقیقات‌ و فناوری و وزارت بهداشت نمی باشد ولی قانونمند می باشد و دارای استعلام به دو طریق کتبی و آنلاین می باشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *