menusearch
pks-ac.ir

دوره غیر حضوری MBA و DBA با مدرک مورد تایید وزارت علوم

تبدیل سوابق شغلی و تجربی به مدرک همسطح دیپلم تا دکترا

۱۴۰۰/۱/۸ یکشنبه
(0)
(0)
دوره غیر حضوری MBA و DBA با مدرک مورد تایید وزارت علوم
دوره غیر حضوری MBA و DBA با مدرک مورد تایید وزارت علوم

آموزش آنلاین MBA و ویژگی‌‌‌‌های آن

قبل از اینکه به توضیح درباره ویژگی‌‌‌‌های کلاس آنلاین MBA بپردازیم، بد نیست توضیح مختصری درباره MBA داشته باشیم. کلمه MBA را می‌توان مدیریت حرفه ای کسب و کار تعریف کرد که مخفف Master of Business Administration است. در واقع می‌توان گفت:

دقت فرمایید این مدرک دوره معادل رتبه کارشناسی ارشد در حوزه مدیریت کسب و کار در رشته تجارت در محسوب نمی‌شود.متاسفانه برخی موسسات بخاطر بازار گرمی به معادل ارشد اشاره می‌کنند.

در کنار دوره MBA غیرحضوری و آنلاین، برای دانشپذیرانی که علاقه مند به کلاس‌‌‌‌های حضوری هستند نیز، برنامه ریزی کرده است. اما در این روزهایی که همه به دلیل شیوع بیماری کرونا از حضور در کلاس‌‌‌‌های جمعی و عمومی خودداری می‌کنند، شاید دوره غیرحضوری MBA گزینه بهتری باشد.

دوره آنلاین MBA، که بصورت آنلاین و مکاتبه ای، برگزار می‌شود، هدف و تمرکز اصلی اش، روی پذیرش و تربیت فارغ التحصیلان کلیه رشته ها خصوصا مدیریت است. با حضور در این دوره مهارت‌‌‌‌های مدیریتی فوق العاده را خواهید آموخت که نه تنها در کسب و کارتان، کارایی دارد، بلکه در زندگی شخصی و مدیریت آن هم می‌توانید یک سر و گردن از دیگران بالاتر باشید.

بنابراین با شرکت در دوره ام بی ای یک ساله می‌توانید به هدایت، راهبری برنامه‌‌‌‌های تخصصی، طراحی وظایف و حتی اشتغال زایی و کارآفرینی دست پیدا کنید. لازم به ذکر است که دوره‌‌‌‌های MBA در رشته‌‌‌‌های مختلف هم موجود است. بنابراین اگر در حوزه ای خاص کار می‌کنید، می‌توانید MBA همان حوزه را نیز دریافت کنید.

هزینه دوره آموزشی MBA

دوره آموزش MBAکه در موسسه کیمیا سنجش برگزار می‌شود، یک دوره یک ساله است که در سه ماه فشرده برگزار می‌شود و با توجه به منابع آموزشی کاملا به روز و استاندارد و بهره گیری از اساتید با تجربه و حرفه ای، قیمت مناسب و ایده آلی دارد. اما به هر حال دانشپذیرانی که قصد شرکت در این دوره‌‌‌‌های ارزشمند را دارند، موضوع هزینه دوره MBA برای شان اهمیت زیادی دارد.

دوره یک ساله مدیریت حرفه ای کسب و کار دوره ای است که بر تمامی جوانب مدیریتی تمرکز دارد و می‌تواند شما را در بسیاری از حوزه ها آموزش دهد. به همین جهت شاید بد نباشد، هزینه ای که برای آن پرداخت می‌کنید را به عنوان یک سرمایه گذاری ارزشمند در نظر بگیرید.

اخذ مدرک دوره آموزشی MBA از موسسه پیشگامان کیمیا سنجش

بعد از هر آموزشی، دانشپذیران نیازمند مدرک و یا گواهینامه ای هستند که نشان دهنده مهارت‌‌‌‌های کسب شده شان در آن حوزه باشد. گواهینامه آموزشی MBAکه موسسه کیمیا سنجش، به شما در پایان دوره اعطا می‌کند، از آنجایی که مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری است، کاملا معتبر است. بنابراین از این مدرک می‌توانید برای استخدام در مشاغل مورد نظرتان را با خیال راحت استفاده کنید.

گواهینامه MBAصادر شده، قابل ترجمه رسمی است و حتی از آن می‌توانید برای کار در کشور‌‌‌‌های دیگر هم استفاده کنید و از این فرصت ایده آل برای موفقیت و پیشرفت خود در هر کشوری استفاده کنید.

خدمات ما را می‌توانید از طریق سایت آپارات هم ببینید.

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر